Smrdí mu…

Normální

… z chlebárny jak kdyby požil hned první den mrtvýho mývala. Je fakt, že když jsem se celý den kvůli vytížení nenajedl, tak moje tělo reagovalo právě smrdutým pachem z pusy… Ale tohle je prej desetkrát horší, žena se mnou odmítá jezdit se zavřenými okny v autě…

Teda předem vás na to upozorňuju, že to se mnou teď asi nebude procházka voňavou zahradou :) Holt místo přimíchání jahod nebo malin budu muset přidávat žvejkačky, mátu nebo aspoň listerin, jinak se mnou bude k nevydržení… Každopádně je to prý vedlejší účinek na počátku přechodu na Manu, neb tělo se učí jiným spalovacím a trávicím mechanizmům. Tak snad si na to zvykne brzo, nerad bych se v noci udusil smradem.

Jinak dnešek celkem bez komplikací, dopoledne jsem si popil litránek a čekám na odpolední baštu.

Hlad nemám, fyziologické potřeby v normálu. Respektive to co piju už i kadim, ale to je prý také normální kvůli té vláknině… tak žádnej stress :)

Dneska je mi zatím fakt nejlíp, mořská nemoc minimální, pupek už si asi na hladinku trochu zvyknul… Behem odpoledne jsem griloval asi hodinu u grilu pro rodinku se švagřicí a taky klídek. Cpali se jak nezavřený a já si popíjel manu u grilu i u stolu :)))

Teď popíjim večeři, dneska dám celou dávku bez problémů, nic na zítřek nezbyde. Že by tělo hladovější? Uvidíme za čas…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s