Přijede ségra

Normální

Teflon jsem asi přežil, nic mi neni. Dneska přijede návštěva na celý víkend. To zas budou muka :)

Zjišťuju, že když manu udělám více řidkou, tak se pije líp. Nebo aspoň ráno to do mě leze snadněji. Nejsem totiž moc zvyklej snídat a dostat do sebe tu hustou hmotu mi zabralo celý dopoledne, mnohdy až klidně do jedný či půl druhý. Tekutější verzi vypijím bez větších problémů.

Díky novému tempu ranní snídaně i oběd přichází vhod a ve správný čas. Hustota oběda je v pohodě, člověk je asi zvyklej obědvat, takže mi nedělá potíž vypít celou dávku většinou během hodiny. I to je mega úspěch v porovnání s mým předchozím žrádelním sprintem jakéhokoliv jídla. Průměrná doba, za kterou jsem byl schopen sníst jidlo se pohybovala od dvou do osmi minut. Nikdy nepochopím, jak může někdo jíst pomalu, tak aby mu to třeba zabralo půl hodiny.

K večeři griluju rodince i sestře s přítelem mocarelu v prošůtu. Já jsem si k večeři udělal jak jinak než manu. Ani mi to nijak zvlášť nevadí, neodcházím a nezavírám se fňukající na hajzlu. Sedím s nima u stolu, posrkávám a jen vyzvídám, jak je to dobrý a jestli se to jako povedlo :))

2 komentáře: „Přijede ségra

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s