Mana boduje

Normální

Je to tu, dostal jsem malou pochvalu od ženy. Nikoliv za zhubnutá kila, ale za to, že už mi netáhne z chlebárny. Nežádoucí doprovodný prvek se vytratil, prej už asi po pěti dnech to nebylo tak strašný jako v ty první dny. Ale teď už je to prej „normální“. Tak nevim, jestli je to stav nesmrdoucí, nebo jen „jako obvykle smrdutý“ :)

Každopádně bod pro Manu. Už nesmrdim!

A aby toho nebylo málo, tak světe div se, prej NECHRÁPU :)) normálně asi už třetí den po zavedení many jsem nechrápal. Ti co mě znaj, respektive měli tu čest pokoušet se usnout třeba jen na společnym patře, chápou, že je to celkem velká změna. To za historii svého hubnutí nemá obdoby. Nikdy jsem řezat stromy nepřestal. Možná se to snížením váhy někdy o chlup zlepšilo, ale nikdá to nezmizelo ouplně. Takže sláva ti Mano!

Tohle je tak za sto bodů z mojeho pohledu a za milion osm z pohledu mojí ženy! Nevím jestli to nějaká nevýhoda vůbec může srovnat. Tohle už bude jasné vítezství Many :)

Jinak jsem si dneska dal pro změnu místo polední many řeckej salát. Taková pidi mistička zeleniny s trochou zdrclýho sejra. Stál stočtyřicet – to jen upřesnění pro některé rejpaly, co namítali, že je Mana drahá :)).

Tak vzhůru do dalšího pracovního tejdne.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s