JoJo je tu

Normální

Asi jste palce drželi dost málo, váha totiž dnes ráno ukázala nekompromisních 114kg. Ale jak jsem už včera nastínil, dva měsíce jsem se zas přežíral, pravidelně nejed, večeřel v noci, vůbec se nehejbal, pil hektolitry sladkých nápoju a robil další větší či menší prasárničky typu majonézovej salátek s párkama k večeři, tfuj velebnosti :)

Takže na obsah svého podzimního jídelníčku, kdy jsem pak už skoro záměrně jedl moc a neomezoval se, to nakonec néni tak špatný bych řek. To by se přižral každej i po jakýkoliv jiný „dietce“.

Včera jsem manu popíjel i na obědě s kámoškama v hospodě. To byl takovej malej test po dvouměsíčnim vysazení many, bo meníčka tam byly celkem neodolatelný, ale když už jsem si ráno namíchal celodenní baštu, tak si přece nedám holanďáka s kaší, no ne? :))

Musim říct, že mi ta mana celkem chutná… teda jakože se to dá pít a není to úplnej humáč, jak by se dalo u takové práškové haše očekávat. Takže i po pauze maj vědátoři stále můj palec hore!

1 komentář: „JoJo je tu

  1. JEHOŽENA

    majonézovej salátek s párkama k večeři? čestně prohlašuju, že nic takovýho doma nevedu, ani nepřipravuju a sama nejím. kdes to vyhrabal?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s