Výletuje s manou

Normální

Dušičkovej víkend slibuje přeplněnost na pohřebištích, tak je možná ten správný čas vyrazit do pražské zoo-logické zahrádky. Škoda, že tomu asi tak uplně nebude a fronty v zoo budou zas jak na banány v pavilionu vopiček. Už se těšim až na manu převedu i zbytek rodiny včetně našich malých smráďátek… bo takhle se těm frontám ve žrádelně stejně nevyhnu, neb by mě má věčně hladová dítka pozřela zaživa místo svého oběda!

Tož manu sice jen pro mě, ale mám na celý den namixovánu!

Musim se zas pochváli, pže jsem se v přípravě už zdokonalil, výroba many na celý den mi včetně „úklidu“ zabere 10minut, což téměř odpovídá marketingové komunikaci značky, kdy si jídlo můžete připravit již za 3 minuty :)) Těch pár sekund snad časem doženu… Pro poctivé čtenáře, kteří si pamatují mé letní prapočátky s manou to musí být až k neuvěření, ale je to tak… pryč jsou doby celé zasrané kuchyně a poloviny našeho swedish vybavení, které tu máme… tedy haleluja pro mě i mou pani!

Tak pěknej víkendos amígos!

1 komentář: „Výletuje s manou

  1. JEHOPANÍ

    vč. jakýho úklidu? když bych si chtěla rejpnout, tak bych tě zase nas-ala… ale proč mi teda láhev od many leží věčně ve dřezu? nějak to neodpovídá, safra…..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s