Opakovaný start

Normální

Hjůstne máme problém. Mise hubnutí se zas nedotáhla.

Ostatně jako už asi patnáctkrát před tím. Takže tématicky do roku 2016 vletíme s myšlenkou „Něco se sebou udělat, verze 16“ :)

Jelikož nesnášim dělat věci jako ostatní, tak jsem si našel jako termín startu včerejší den. 18.12.2015. Druhýmu synkovi byly totiž ten den tři roky. A protože není na co čekat, rozhodl jsem (se sám, bez nápovědy či nátlaku okolí), že je to to správné datum pro zahájení opětovného hubnoucího marathonku!

I vzhledem k tomu, že když jsme očekávali narození prvního syna, řikal jsem si že zhubnu a nebudu tlustoprd než se malý provorozenec narodí… tak mi datum třetích narozenin druhého potomka přišlo jako super varianta. Ono už i to hubnutí před narozením prvorozence bylo asi osmé v řadě, takže ani tehdy jsem nebyl žádným nováčkem, ale tak asi tušíte jak to vždy dopadlo…

Ale teď to bude jiný. Se ví! Bo jestli né, tak pokus číslo sedumnáct bude zahájen už v průběhu šestnáctého roku asi tak měsíc po neplánovaném rozvodu :)) Takže Jáchyme, až ti budou čtyři nebudeš se za svého tatínka na třídních schůzkách ve školce stydět :)

Motivací jak blázen ze všech stran, tak vzhůru do toho!

Držte palce prdi!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s