Mana na bazénu

Normální

Tlustoprd se neutopil! Chvála bohu..

Bylo tam sice lidí jak chlupáčů, až mi každou chvíli někdo poplácal v dráze po rameni, nebo sem si pro změnu ukopnul tři prsty na noze vo schůdky ve snaze vyhnout se letmých doteků spoluplavců a spoluplavkyň..

Možná si řikáte proč se ten tlustoprd vyhejbal, mohl si užít několik příjemnejch zpestření… To ale nevíte, že dneska byla akce důchodci za dvacku, nebo tak něco :))) Takže místo bandy tlustoprdů snažících se potit v bazenu, aby vypadali trochu k světu, tam byly zástupy starších občanů…

Na druhou stranu měl člověk aspoň lepší pocit z několika trumfnutých soupeřů :) Nejlepší bylo stejně posedět po hodině plavání v kafírně nad bazošem a pověnovat se mé oblíbené obědové Maně :)

2016-01-04 14.25.21

Zejtra si to dám zas, baví mi to a hlavně to strašně rychle uteče a hodina je jak nic. Zvažuju i koupi měřič tepový frekvence na zapěstí i pro plavce.. aby měl člověk přehled jak moc maká a jestli zvolnit nebo naopak pod vodou zabrat, aby měl správnou tepovku na hubnutí.. Vánoční bonus by na to sice padnul, ale zas by se to mohlo hodit i ženě na kontrolu jejího serdce (člověk si to přece musí trochu obhájit :))

Jo a málem bych zapomněl, ten krostrenežer taky už objednán, přijde ve středu nebo čtvrtek. Jen to prej budu muset sestavit, tak trochu doufám, že z toho nechtíc neudělám rotoped :) bo jak známo, tlustoprdi moc zručný nebejvaj…

Tož to pro dnešek vše přátelé, aneb jak říkají vodáci ahóóój…
no ale plavci vlastně asi jen pouštěj bubliny.. no tak nic. Čus!

1 komentář: „Mana na bazénu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s