Miluje svou práci

Normální

Člověk si řiká, že bude ten den volnější, že si zajde zaplavat a postaví si kross a v tom je půl jedenáctá v noci a teprve se zastavil, aby mohl v klidu do dvou dorána popracovat co všechno přes den, kvůli hektice a řešením požadavků na poslední chvíli ani nestihl… na plavání ani kross samozřejmě vůbec nedošlo :(

To sem navíc místo pozdravu ve školce musel začít pozdrav „já se moc omlouvám paní učitelko, že jdu pozdě“ – mou oblíbenou větou, která mě provázela téměř celým školním životem.. naštěstí jsem si na ní celkem rychle vzpomněl, když náš synek seděl smuten poslední v polozhasnuté šatně a s píučkou mě už vyhlíželi zda vůbec přijedu nebo mi ho domu doručí měšťáci :(

Jen abych to trochu ujasnil, to že píšu „celej den nezastavil“ nechápejte špatně… v kostce jest to takovéhle sedací žůžo:
budíček, zjištění že mi spánek moc nedal (viz níže), hudá do auta a do školky, pak do kanclu (tj. přes hodinu v autě), pak trocha sedavýho stresu s telefonem u ucha a mejlama všude kolem mě, pak teda chvíle oběda abych tam hodinu telefonoval a mejloval, pak pro změnu dvě hodiny popojíždění po práglu opět uvolávající a umejlovávající se po ceste skoro k smrti, pak pro to dítko, brzda na večeři, nakrmení divoké zvěře, hození je na chvíli do koutku, aby člověk mohl opět otevřít kompa a v klidovém posedu něco vyřídil, pak ta pozdní véča, tam samo, vyzvednutí smradů a hurá domu, aby se mohlo v ukrutném řevu zkusit synky uložit… teď trocha blogu a hurá na práci odhadem tak do dvou…
no není to paráda? hrozný je že mě to ale fakt baví :)))

Jediný o co jsem se během dne teda tak trochu snažil bylo se aspoň zastavit a najíst se, když už teda nic víc pro svůj hubnoucí plán udělat nešlo a celej den jsem ve stresu proseděl .) … takže zde dnešní venkovní strava:::

2016-01-07 13.25.402016-01-07 18.01.452016-01-07 19.25.07.jpg
oběd čočka na kyselo s vejci v jídelně / k večeři „libová roštěnka“ s fazolkama a k pozdní večeři se podával marinovanej losos se salátem a knekenem uloven kdesi ikeou (ostatně stejně jakožto ta roštěnka :)

Dneska jsem vyzkoušel i spánek s mym novym mazlikem – hodinkama. Člověk by si řek, že když spí většinou tak 4-6 hodin, tak má aspoň klidnej spánek, hovnec děcka. Se divim, že to se mnou v noci necloumá .)

Pulsometer_hr_chart.png
délka spánku 4:43 minut, od 2:00 do 6:45h. kolísání tepu od 53 do 103/min, na grafu vidno průběh noci (tedy té mé spací části) – žůžo labůžo fakt. dneska to na noc narvu na ruku ženě a zejtra můžem porovnat!

Jestli zejtra to plavání nedám, tak se sebou celej vejkend nepromluvim, slibuju! hawg!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s