Plove místo oběda

Normální

Asi tak jako celá jižní Praha chodí plovat místo oběda, když má tu Manu, tak je to ideální stav. Až na ty davy teda. Dneska to byl mega extrém, neb jsem musel plavat v dráze pro rychlíky a i tak tam byl občas nějakej pantograf, kterýmu se nešlo vyhnout o plácání se se spoluplavcema po ramenou a zadkách ani nemluvě!

Už aby leden skončil a ti předsevzeči odevšad vypadli :)))

Eshop se zachoval férově, až je to ku divu v dnešní době, prý se jim to už několikrát stalo, tak mi zítra dodají nový plastový kryt krostrenažeru, abych si jej svépomocí vyměnil :)) no nevim jestli je to výhra, ale uvidíme!

Starej jebnutej kus se podařilo udat, boží web „vse za odvoz“ během hodiny, přišlo asi deset reakcí na můj prasklej starej trenažer. Možná jsem ho mohl střelit za pár stovek, ale takhle to aspoň někomu udělalo radost a snad se mu to podaří svařit ku radosti!

Ráno mě Vážení čeká vážení, tak držte palec, jedu fit režim už víc jak tři tejdny, třeba bude váha pod 119kg :) No a za týden se objednám na kontrolní měření bodyfitu, at víme jestli hubnu ty voškivý tuky!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s