Tepovka asi 170

Normální

Pátek. Nevim jestli to máte taky tak, ale proti tlustoprdu se všichni spolčej většinou právě v pátek. Ještě že mám tento týden odplaváno, pže dneska jsem měl kritickou tepovku i bez jakýhokoliv cvičení, nestíhal jsem ani nervózně pochodovat po kanceláři, natož abych dělal něco pro sebe…

Ráno Mana ani nedopitá, oběd v plastovym boxu neprezentovatelnej (vizuálně) jinak celkem dobrý myslim /mrkvové pyré s kuřecí kozou na grilu/, odpoledne dopitá mana a večer v běhu suchar s lučinou.. A to mě ještě čeká v noci kontrolní návštěva v práci a nad ránem zpět do procesu..

Takže: necvičil, neplaval, ani ten degentní nedomontovanej cross nesestavil…

Každopádně přivítejme mezi stávající předplatitele tohoto bloku dalšího „má ho v mejlu“ nadšence (za více než rok a půl existence tohodle webu již osmého :))). Brzo to půjde na dračku. Jestli nezhubnu, tak na tom aspoň třeba vydělám… databázové společnosti se určitě po mém našlapaném adresáři uživatelů jen pohrnou!

No nic, jsem dnes trochu kaput. Mějte se a čus zejtra – to mě čeká rodinná povánoční celodenní sešlost… to zas bude podpory :)) ani dospat nebudu moct!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s