Dneska stěhovákem

Normální

Dneska byl zas pecka den. Čas na hubnutí vůbec. Chvála Maně, že aspoň dopoledne mám rozumně vyřešený a nemusím půlden hladovět někde v letu. Pak jsem se nechal nalákat na vege oběd, zapečenou cuketu se zeleninou a hráškové puré :) foto jen pro otrlé zde:

2016-01-19 12.27.45.jpg

Zbytek dne už jen ukusoval suchary a těšil se na další ranní dávku many :) Večer jsem si místo  plavečáku zahrál na stěhováka a dotáhl ke klientovi sedum 16 kilovejch reklamních panelů, takže jsem poponesl skoro váhu tlustoprda asi půl kiláku navíc přes různé překážky jako neustále se mi zavírající dveře, turnikety, mini vejtah, několik schodů a sekuriťáků, kteří se nechápavě stále něčeho dotazovali a já způsobně s náloží na rukou odpovídal… jo a protože jsem kostra líná, tak jsem to samo nosil po dvou, abych nemusel tolik chodit, snad chápete :) takže denní aktivita nakonec celkem úspěšně za mnou a ani jsem nemusel do společnejch šaten :)))

Že bych zejtra konečně sestavil ten kros? No, uvidíme :))

2 komentáře: „Dneska stěhovákem

    • mno, ja se nechtíc podival pod ten sejra a to jsem asi nemel delat :) mrknu do nabidky ujezdske jidelny, kdyz tam bude i na dnesek, tak ti ho privezu :)) druhy den by to mohla byt jeste vetsi vyzva!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s