Umírá bolestí

Normální

Včera si jdu v klidu lehnout, ráno se probudim a nemůžu si stoupnout na nohu.. Bolest jak sviňa v levym nártu. Na 99% je to další dnovej záchvat v kloubech. Většinou to odnese palec u nohy, ale tentokrát to vlezlo do malých kloubů a mezikostních prostorů v nártu..

Dnou prej trpí 10% populace ČR. Dvacetkrát častěji pinďourové než pipiny, takže letmým propočtem to nikdo z Vás nemá.. Ty záchvaty jsou neskutečný, noha bolí ať s ní hejbete nebo je v klidu, ale samozřejmě při pohybu a zátěži je to o to nesnesitelnější…

Takže jestli mě tam nahoře někdo čte, tak by to už stačilo… Sotva napíšu, že už nesoplim a že mě palec nebolí, tak že bych si mohl konečně vyzkoušet běhací stroj, tak mi nějakej čtenář tam nahoře sešle takovej zánět, že skoro seru bolestí… Což vlastně ani nemůžu udělat, protože jsem si zkusil polknout prdelí nějakej čípek diklofenaku co jsem tu měl po prvnim záchvatu…

Jako vím, že jsem se ke svýmu tělu choval jako děvka, sral jsem na sebe a tak teď mi to vrací v plný palbě… Ale todle jsem si snad nezasloužil :) Myslim, že je to i tim celkem ráznym hubutím… někde se v litera tůře psalo, že se má hubnout nějak pomalu, snad jen 2kg za měsíc, bo jinak se dna zhoršuje nebo co… tak to mám asi taky za tu radost ze zhubnutí těch 7kg tuku tedle měsíc!

S nohou na spojce, slzama v očích jsem se dneska došoural na plánovaný vyvenčení smradů.. při té příležitosti jsem se tam naobědval i navečeřel… kam bych se taky hrnul že, když už jsem tam byl a seděl :)))

Tak tu mé fotodílko. Mějte se líp!

2016-01-24 15.34.57

2016-01-24 18.28.05

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s