Spánek uzdravuje

Normální

Včera večír sem si napsal článek na blok a úmyslně sem si šel lehnout brzo… chtěl jsem zkusit dlouhej spánek a otestovat si tep během něho… takže tu máme jeden z mých nejdelších spánků v kuse za posledních několik let :))

2016-02-04 05.58.21

Je to tak 6,5hodiny spánku, pecka! Průběh nic moc, ale asi je to normální, tep mám v průběhu noci v rozmezí 48-95 buchanců za minutu, průměr je 64 úderů. Snad se kvalita spánku bude s ubívající váhou zlepčovat…

Jinak celkem běžnej den… ráno Mana, kterou jsem dopíjel celé dopoledne, pak tak trochu prasáckej oběd (bo nic jinýho závodka nenabídla – a to už jsem to i tak kombinoval aby to bylo co nejvíc „fit“ :)) mno a k večeři párek sucharů s lučinou, rajčetem a mocarelou…

2016-02-04 13.52.12

Palec zdá se schopen úchopu, tak zejtra snad konečně testnu ten domácí kros :)
Těšim se i na porovnání tepovky z hodinek a na madlech krosu, snad mi ta kombinace neodpálí hercnu..
Tak brej den Vám!

8 komentářů: „Spánek uzdravuje

  1. Klárka

    Ty jo, 6 hodin jako dlouhej spánek jo? Já když si nedám svojí osmihodinovku, tak jsem jak zombie. :D A čočka s kusem masa je myslím pořád úúúplně v pohodě. :)

  2. Anonymní

    Držím palce a upřímně závidím tu vůli… potřebovala bych sundat tak 20 kg, což v mém těsně předdůchodovém věku by mohlo dopadnout katastroficky (co bych dělala s tou kůží?), nehledě na to, že tělo je sviňa a zuřivě se brání všem snahám kromě požrání libovolného množství čokolády. Někdy to hlava zachrání, někdy ne.

    • nejsem zadnej profi trener nebo životosprávce, takže psát takovýty ohraný fráze, že začít se dá v každém věku rozhodně nebudu. myslim, že mám ve svejch 33 letech jednu z mála posledních možností… teda co to plácám, vlastně letos zhubnu a další možnost nebude :))

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s