Tlustoprd kuchtíkem

Normální

Rodinná sobotěnka plná úklidu, návštěv a inscenovaného večeru :) Fotili jsme malý příběh pro pivovar… kdo jiný mohl hrát kuchaře než tlustoprd že? Místo Michelinské hvězdy na rondonu dostatek Michelinských pneumatik pod kostýmem :)) Celkem velká perdel to byla… Focení se protáhlo do půlnočních hodin, takže výsledek v podobě hověžího stejku se salátem jsme si všichni dopřáli přesně o půlnoci :) No a vzhledem k tomu, že se to asi díky mému kulinářskému umu ouplně nepovedlo, tak jsme se s tim rvali a přežvykovali jsme to asi až do jedné v noci .) Tipuju to na nějakou biokrávu co jí biofarmáři nechali umřít přirozenou smrtí, takže jí porcovali v jejích 42 letech, což se projevilo na koeficientu žratelnosti. Během té dlouhé fotostory jsem samožřejmě nemohl odolat, takže jsem si vykalil asi jedno půlpivko :) Též životosprávci by z té noční bašty a pivka radost neměli, ale co už, hlavně, že to byla celovečerní bžunda.

2016-02-13 22.06.242016-02-14 02.28.052016-02-14 02.27.30

No a aby toho nebylo na tabulkový profesory málo, tak se rovnou přiznám, že jsem k obědu trochu pizzoval sice jen pár kousků s rychlo salátem, ale přecijen bílá mouka… tfuj velebnosti :) ještě že to zachraňoval ten salátek….

2016-02-13 18.54.45

Tak nabídky na hlavní role v obdobných rychlo inscenacích očekávám do komentářů :)
Pěknej večír!

3 komentáře: „Tlustoprd kuchtíkem

    • Tlustoprd

      Zrovna asi před 30 vterinama jsme u večeře řešili jak furt všichni a všude žerou maso.. Jestli to takhle pude dal, tak bude mít dnu 90% lidi (západního sveta samozřejmě)… My masozrouti se ženou máme trileteho skoro vegemuze. Kteréj furt chodí a říká „já maso rad ne“… Asi brzo přejdem na jeho vege životosprávu, bo z tech všech masokombinátu běhá mráz po zádech az běda!

  1. Stačí si nedat maso 5x denně a navíc ho kompenzovat množstvím zeleniny a podobných prospěšných věcí ;-) (pro mě rozhodně flákota menší zlo než bílý cukr, bílá mouka a ztužené tuky spolu s koktejlem nejrůznějších (a často zbytečných) aditiv – barviva, aromata, konzervanty apod).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s