Kus kuskusu a krávy

Normální

Zavodka se překonává :) dneska jedna z příloh kuskus se zeleninou.. je to hrozně dobrý, nevim jestli je to zdravý bo jsem někde čet že je to taky těstovina, ale tak rozhodne to vypadá líp než nějaký mašličky s makem… No takže kus krávy s kuskusem a salátkem z čebrený řepy byla dneska super volba!

2016-02-15 14.27.39

Manuju furt ráno, ještě se mi to neznechutilo. Jen přemejšlim jak dělat ochucené verze… Když jsem si to dochucoval na počátku, tak jsem používal nádobu na mixování a pak to přelejval, což dělalo mega bordel po celý kuchyni a paní z toho nebyla nadšená (kdo čte poctivě tak určitě zaznamenal :)… takže tudy cesta určitě nepovede… Zkoušel jsem dneska najít nějakej ponornej nebo tyčovej, nevim jak se tomu správně nadává, mixer, aby měl co nejužší průměr te ponorné části, neb hrdlo manalahve má vnitřní průměr jen 52mm. Něco jsem objevil a u zelenýho pičičmundy objednal, tak zejtra vyzkoušíme třeba mražený jahody, ty jsou s tim celkem dobrý :)

No a protože bylo psindělí (pochopí jen matky a štoubci bo je to z tučňáků z madagaskaru) tak jsem zas vylezl na váhu… asi jsem se málo vyspal, nebo se večer moc nenajedl, pže váha ukázala pod 114kg. No mám poslední tejden do dalšího inbody testu co ukáže spálený tuky, tak musim máknout…

2016-02-15 07.09.04

Jen teda dnešní plán večerního plováni krapet zkolaboval, neboť se nejmladší synek rozhodl v podvečer pozvracet a bejt úplně mimo jak po úžehu, malátnej, vlál na mě jak guma a ani nereagoval a usnul… tak chvílema dilema zda bazén nebo bulovka :) Takže nakonec večer doma v pohotovosti s klíčema od auta v ruce… snad to bude ráno v cajku.

Asi dneska vše. Zdar hlavně novejm zvědavcům.

2 komentáře: „Kus kuskusu a krávy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s