Za tejden kopečky

Normální

Za tejden nás čekaj hory.. teda hory, vlastně spíš kopečky :)) dneska tam snad trpchu pripadlo, jinak to byl dost děs… balici nervozita začíná u kámošů propukat… mejlová přestřelka byla dnes odmávána a už si píšem kdo co kdy a kde koupí a naloží a veme sebou… naposledy na obdobnym pobytu asi ve druhý třídě, takže seznam kolik ponožek mám hodit do báglu mi přijde vhod :)))

Jednoduchej byl popis mé stravy… Máňu samozřejmě ani na horách neopustim! Takže si nemusim lámat hlavu co budu zapadanej závějema snídat.. vemu pár balíků navíc, kdybysme se na žádný kloudný jídlo nedopracovali, tak ať mám i co jíst během dne…

mno, a tady fotka aktuelní „sněhové“ situejšn:

2016-02-13 23.39.25

Jinak dnešní obědová pauza opět odměněna zakázkovým salátem, kterej jsem dostal jako bonus k tý boží panence :) Jen toho pohybu (teda kromě pracovního lítání a obstarávání smradů) sem stále po tom dnovym záchvatu moc nezapojil… Nějak jsem poslední dobou rád, že si na 4-5hodin schrupnu, natož abych z toho času ještě ubral na běhavku…

2016-02-17 13.35.38

Tak snad zejtra :))))

5 komentářů: „Za tejden kopečky

  1. Velkej Javor – svištěl si v Německu na sjezdovce s FIS parametry, bydleli jsme na české straně (proč zbytečně utrácet) a já obrážela pohraniční shopy v okolí. Na jídlo a nocleh jsme se vždy sešli a bylo veselo ;-). Příště ho už bude na svahu doprovázet dcera, moje „pracovní“ náplň zůstane stejná, jen navíc hodlám ještě otestovat, kde nalévají nejlepší drink =D – Zatím je ovšem realizace podobného výletu ve hvězdách, dřív bude na programu fasáda (a ta také ještě nemá stanovený konkrétní termín ;-) )

  2. To mě mrzí, ale sama si nevzpomenu na rodinnou dovolenou / výlet, co by proběhlo plně hladce bez jakéhokoliv zádrhelu. Naštěstí se osobně nehroutím, když nejde vše přesně podle plánu – ale znám dost lidí co to mají jinak, a jsou schopni mít po náladě, když je nějaká změna (a to i sebemenší).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s