Tlustoprd vlezl na kross

Normální

Hálelůja! Je to tu.

Víc jak po měsíci co mi stál cross trenažer v pracovně jsem se odhodlal a našel chvíli klidu na to ho otestovat :))) Samo že sem si už asi 14 dni řikal, co když bude vadnej, to mi nikdo jako vrácení neuzná :) zvlášť když už jsem na něm řešil tu výměnu plastovýho krytu (najdeš někde dole ve starších reportech :) … No taky, že jo! Zadní díl praskal a vrzal, tak jsem ho musel řezákem oholit, protože byl plast větší než prostor na něj :) a to třeba o půl centimetru na obou stranách… čínský soudruzi asi moc slavili loňskej novej rok a tak jim to asi nějak ujelo… Takže když už sem se odhodlal, tak jsem to chtě nechtě musel dát. Nasraně jsem si teda řek, že si pomůžu sám :))) Povedlo se. První lehká půlhodinka na stroji bez zranění a větších újm na zdraví!

2016-02-21 09.22.58

Po raním cvičení jsem si umixoval banánovou máňu. Taky plusový body, i když lesní ovoce zatim teda vede nad všema příchutěma!

2016-02-21 09.45.50

K obědu pak taky díky číňanům přistál mezi malováním ateliéru oběd v podobě hovězího masa s brokolicí a trochu rejže. Kdo věří, že je to kráva, ten má můj obdiv. Spíš nějakej přestárlej potkan, bo to bylo žvejkoidní až běda. Ale vlastně se to celkem dalo, tak co si stěžuju…

2016-02-21 12.50.42

Večír suchary s paloučkem a krůtí šunkou a k tomu vařená řepa.. Hlad byl rychlejší než můj foťák, tak smolík! Fotek na jeden den až nad hlavu myslim. Zdar!

1 komentář: „Tlustoprd vlezl na kross

  1. SUPER !!! To já jdu zítra na injekci k doktorovi (do kolene) – tak na ten vytažený rotoped v obýváku zatím jen koukám, a když tak teď koukám i do kalendáře na plánovaný rozpis návštěv u lékaře – do MDŽ se na něj nedostanu – vidím to bohužel reálně až 13.3.. Tak schválně, jestli mi to vyjde, či dopadnu jak ty Vaše hory.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s