Bazénoval v čase oběda

Normální

Tak dneska konečně zas trochu temp a foukaní vzduchu pod vodu.

Naskytla se totiž chvilka a já zmizel na bazén. Tentokrát jsem se vydal testnout ten hloubětínskej a musim říct že je zatím nejlepší… asi nejstarší, ale nejlepší… proč?

protože: 1) pánská šatna, teda žádný potkávání se s pipinkama u skříněk a schovávání se za ručníky či převlíkání se v převlíkacích kabinkách 2) klíč od skříňky vám vydaj i bez zálohy 3) v bazénu je slaná voda 4) vedle sprch je sauna kam může každej, tedy je v ceně 5) mezi sprchama a šatnou je sušárna s funkčním mega fukarem…

Bohužel někdo už asi podobnou recenzi zveřejnil, protože místo oběda tam vyrazila asi celá praha 9, takže prodírání se mezi plavcema neni rozhodně můj koníček a dost mi to kadilo… naštěstí ke konci už to šlo, bo všichni tam byli evidentně dříf než já.

Každopádně jsem dal svejch klasickejch 40 bazenu, tj 2kilaky za 60minut a taky jsem vysmahnul, při úprku to vzal i přes tu sauničku, takže labůžo.

2016-03-02 13.53.16

K obědu se zas závodka blejskla, skoro si nebylo možný z toho menu boardu vybrat. Nakonec vyhrála kombinace kuřecí hnáty s dýňovou rejží…

2016-03-02 14.24.31

K snídani jsem vyzkoušel novou příchuť hroznů. Asi to chce spíš mixovat kyselejší ovoce, aby se chuť sladké many trochu zneutralizovala, bo ty hrozny a jejich tuna fruktozy nepřinesla žádnou výraznou změnu chuti… Jestli budete zkoušet, tak nezapomeňte splašit hrozny bez pecek .))

Díky svý kuchařský zbrklosti jsem mixoval svym tyčovym mixérem manu i s hroznama, bo jsem si je po vlozeni do lahve hned bezmyšlenkovitě zasypal manou :)) ale i tak to bylo dobrý, snažil jsem se to moc nevyšlehat a šlo to :)

K večeři kneke s paloučkem a platkem 20% sejra, 3x :)

Zdar prdi.

1 komentář: „Bazénoval v čase oběda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s